top of page
IMG_5426.jpg

Plener ślubny 

Wybieramy świetne miejsce do pleneru

Dopełnieniem całej uroczystości ślubnej ze strony fotografa, czy filmowca jest zrobienie z Parą Młodą pleneru ślubnego. Pleneru niepowtarzalnego, z mnóstwem pozytywnych emocji i wrażeń, które później można zobaczyć na zdjęciach. Plener w dniu ślubu. Sesja plenerowa wykonywana w dniu ślubu to z pewnością wygodone rozwiązanie dla tych, którzy tuż po ślubie wyjeżdżają. Trwa ona krócej niż standardowa - w trakcie zabawy weselnej znikamy na ok 1h - 1,5h i jedziemy w wybrane wcześniej miejsce. Musimy jednak pamiętać, że w tym dniu jesteśmy w pełni zależni od pogody, która lubi płatać figle:)

Idealne rozwiązanie dla Młodych Par, którym zależy na niebanalnych, niepowtarzalnych i oryginalnych zdjęciach ślubnych. Tutaj ogranicza nas tylko własna fantazja i kreatywność, gdyż możliwości mamy mnóstwo! Najlepiej gdy wykonywany jest w różnych scenografiach, np. na tle natury (góry, morze, jeziora itp) czy zamków, kamienic, nowoczesnych budowli. Świetnym pomysłem jest nawiązanie do Waszych pasji, zainteresowań czy hobby, by zdjęcia odzwierciedlały Wasze prawdziwe "ja". Na taki plener trzeba wygospodarować kilka godzin (dojazd, częste zmiany miejsc i ustawień).

Zagraniczny plener ślubny

Jeszcze niedawno sesja ślubna za granicą była kojarzona z luksusową usługą, na którą mogli pozwolić sobie nieliczni. Ostatnio ta sytuacja na szczęście szybko się zmieniła i możliwość wyjechania na zagraniczny plener ślubny jest do zorganizowania dla każdej młodej pary.  Świat stanął przed nami otworem,  chociażby przez tanie loty. Zagraniczne plenery ślubne w Paryżu, we Włoszech, Skandynawii, czy na Wyspach to już tylko kwestia wyboru.  Czy miejsce pleneru będzie w romantycznej Wenecji, urokliwej Toskanii, gorących Malediwach, Rzymie czy Pradze zależy od Waszych pomysłów i marzeń. Takiego wyzwania z chęcią się podejmę, by taki plener był wyjątkowy.

38.jpg
  • Instagram
  • Facebook
bottom of page