top of page

Jeśli skorzystaliście z moich usług możecie tutaj wyrazić swoją opinię o mojej pracy. Aby dodać swój wpis proszę skorzystać z formularza. Za wszystkie opinie serdecznie dziękuję!

 

IMG_9137.jpg

Kasia & Jacek

 

Szczere, naturalne, piękne i prawdziwe- takie są zdjęcia wykonane przez Pana Andrzeja. Nasz wybór najlepszego Fotografa okazał się strzałem w dziesiątkę :) Jesteśmy bardzo zadowoleni i szczerze polecamy :)

                                                                                   Kasia i Jacek

                                                                          

Jolanta B

Witam jestem matką pana młodego i pragnę gorąco podziękować Panu za zdjęcia i film Cudowne zdjęcia w pełni profesionalne ujęcia wspaniały film uchwycone cudowne chwile brakuje mi słów żeby wyrazić jak bardzo jestem zachwycona Pana pracą dziękuję serdecznie jest Pan Mistrzem swego fachu a wszystkim którzy poszukują fotografa pragnę z całego serca polecić Pana Andrzeja profesjonalny rzetelny wyjątkowy polecam Dziękuję Panu i pozdrawiam.

                                                                          

Małgorzata & Jacek

 

Pan Andrzej to fotograf z niesamowitą pasją. Potrafi wydobyć piękno i ukazać je na fotografiach nawet wtedy, kiedy my go nie dostrzegamy. Nie musieliśmy szukać nadzwyczajnych miejsc, aby nasze zdjęcia były piękne i oryginalne. Gorąco polecamy wraz z całą rodziną i gośćmi, którzy byli pod wrażeniem oglądając nasze zdjęcia ślubne :) Pozdrawiamy serdecznie!

                                                                 

                                                                         Małgorzata i Jacek

                                                                          

Agata & Zbyszek

 

Szczerze polecamy Andrzeja jako fotografa na wesele. Potrafi świetnie uchwycić momenty i emocje tak ważne w tym dniu. Dzięki jego radom i ciekawym, oryginalnym pomysłom mamy wspaniałą pamiątkę ze ślubu. Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie.

                                                             

                                                                          Agata i Zbyszek

Ania & Damian

 

Lepiej trafić nie mogliśmy:) Współpraca z tak profesjonalnym      i kreatywnym fotografem jakim jest Andrzej, dała nam piękną pamiątkę naszego wielkiego dnia:) Zdjęcia z sesji plenerowej wyszły cudownie:) Polecamy z całego serca:)

                                                             

                                                                          Ania i Damian

Natalia & Łukasz

 

Współpraca z Andrzejem Chroniem to wielka przyjemność i pełen profesjonalizm. Ma ciekawe i oryginalne pomysły, ustawia, przywiązuje uwagę do tła, a zarazem dba o to aby atmosfera była jak najlepsza. Dzięki Andrzejowi mamy piękną pamiątkę z wesela   i pleneru, do której będziemy wracać z uśmiechem,  wzruszeniem. Dziękujemy bardzo, a wszystkim niezdecydowanym przyszłym Młodym Parom Bardzo gorąco polecamy Andrzeja!

                                                             

                                                                             Natalia i Łukasz

Marta & Kamil

 

Z tego miejsca serdecznie dziękujemy Andrzejowi  za wspaniałe zatrzymanie najważniejszych chwil naszego dotychczasowego życia! Tym, którzy mają jeszcze przed sobą te niezwykłe momenty z czystym sercem polecamy Andrzeja!!!                                                                                                                                     Z pozdrowieniami

Gabrysia & Jakub

 

Moment to słowo idealnie oddaje ducha zawartego w zdjęciach wykonanych przez Ciebie Andrzeju. Nie sztuką jest zrobić zdjęcie, ale sztuką jest uchwycić nim właśnie ten moment emocji. Dlatego z góry dziękujemy za wspaniałe zdjęcia za rewelacyjną atmosferę podczas ich realizacji, wspaniałą zabawę i pełen profesjonalizm. Bardzo bardzo dziękujemy i polecamy :-) :-) :-) :-)

Ela & Łukasz

 

Bardzo serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas, zaangażowanie i swój profesjonalizm, który zaowocował powstaniem niepowtarzalnej pamiątki. Zdjęcia są doskonałe i za każdym razem uchwycony jest na nich wyjątkowy moment ;) Z wielka przyjemnością wracamy do oglądania naszego albumu prezentując go najbliższym. Serdecznie polecamy wszystkim tym, którzy cenią sobie bardzo wysoką jakość! ;)

Paulina & Andrzej

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Zdjęcia przeszły nasze oczekiwania i dzięki nim możemy miło wspominać najpiękniejszy dzień naszego życia. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i gorąco polecamy.

Sylwia & Wojtek

 

Reportaż fotograficzny z naszego ślubu, który odbył się 03.01.2015 wykonany przez Andrzeja zachwycił nie tylko gości weselnych ale również wszystkich znajomych oglądających nasz weselny album. Polecamy Państwu usługi fotograficzne Andrzeja, które cechuje profesjonalizm, doświadczenie i co najważniejsze przystępna cena. Jesteśmy zadowoleni i zachwyceni. Serdecznie dziękujemy.

                                                                                       Sylwia i Wojtek

Bogusia & Marek

 

Super zdjęcia! Najważniejsze momenty naszego cudownego dnia zostały uchwycone. Dzięki profesjonalnemu nagraniu i albumowi wspaniali goście i wymarzone wesele na zawsze zostanie w naszych pamięciach. Świetny plener dzięki pomysłom Fotografa:) Polecamy :)

Ela & Łukasz

 

Sesja ślubna-wodna to jest to :) Romantyzm a jednocześnie szaleństwo :) Wszystko za sprawą pomysłów Pana Andrzeja. Praca doskonała, fotografie przepiękne . Zero stresu wręcz przeciwnie- swoboda. Tak więc moi Drodzy jeżeli liczycie na profesjonalizm, dokładność, staranność, pomysłowość i dobrą zabawę koniecznie musicie zabrać ze sobą Pana Andrzeja by to właśnie On mógł Wam uwiecznić ten najpiękniejszy dzień i nie tylko...:)

bottom of page